DORADZTWO I SERWIS

Menu

Opisy telefonów

Moduły GPS

Oferta

Oferujemy moduły GPS już skonfigurowane do państwa potrzeb i oczekiwań. Oferujemy wyłącznie rozwiązania nawigacyjne GPS, które sprawdziły się w praktyce. Wybraliśmy niezawodne modele, bo chcemy zapewnić właściwy wybór nawigacji.
Specjalizujemy się w konfiguracji telefonu na przekaźnik GPS


W tym celu używamy modułów GPS podłączanych bezpośrednio do telefonu komórkowego. Możliwe jest również wgranie map do telefonu co powoduje usprawnienie działania GPS.
Zasada działania systemu GPS

GPS czyli Globalny System Pozycjonowania (Global Positioning System) jest systemem satelitarnym zapewniającym precyzyjne wyznaczanie pozycji, prędkości i czasu. Dwadzieścia cztery satelity NAVSTAR obiegające Ziemię zapewniają nieprzerwaną dostawę sygnału radiowego który, po odebraniu przez specjalny odbiornik umożliwia wyliczenie bieżącej pozycji. Sygnał ten jest dostępny na całym globie, korzystanie z niego jest bezpłatne. Dokładność pomiaru waha się od centymetra (odbiorniki geodezyjne, pomiar różnicowy - Differential GPS) do stu metrów (proste odbiorniki nawigacyjne bez korekcji różnicowej). Satelity obiegają Ziemię dwa razy dziennie i są rozmieszczone na sześciu orbitach na wysokości około 20 000 km nad Ziemią.

© 2010 WYKONANIE: WWW STUDIO STRONY INTERNETOWE WSPARCIE TECHNICZNE